Home LY2KM ekspedicijos Kukli kelionė
Photo moments
dsc00701.jpg
VMU RC
MAIN menu
VMU RC support projects
Banner
Lietuvos Flora ir Fauna
Banner
Lietuvos piliakalnių diplomas
VDU RK Sponsors
Banner
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
Kukli kelionė
Written by Petras (LY2KM)   
Monday, 08 August 2011 14:30
Šeštadienį išpuolė dalykinė kelionė link tėviškės, tai buvo nuspresta apmindyti dar vieną piliakalnį. Pasirinktas jau du kartus bandytas aktyvuot... Užpernai  to padaryt nepavyko man pačiam / nors buvau jau nebetoli /, pernai jo nerado Romas LY3NX. Kadangi maršrutas jau buvo žinomas - beliko vykdyt. Iki pat važiuot nesiryžau. Gilios provėžos. O tai mašinai sveikatos nepriduoda, ypač dugnui. Kadangi oras buvo labai geras, puskilometrį nukulniuot nieko nereiškė.
UT-81, Vališkiai, KO25NG, H25, SV-149.
Tuo grubiu keliuku ir pasiekėm piliakalnį. Jis randasi laukuose, neapžėlęs, išskyrus žole. Žolės aišku keli sluoksniai.
ut-81 ut-81-1
Keista tik tai, kad buvo gana didelis vėjas. Truputį lenkė netgi antenos meškerę. Bet viskas atstovėjo, aparatai po ilgos tylos veikė taip pat. Taupydamas savo sveikatą, nešiausi mažiuką akumuliatorių. Tokiam neintensyviam darbui jo pilnai pakanka. Kadangi nebuvo išankstinės agitacijos, korespondentų buvo vos minimumas. O agitacijos nebuvo todėl, kad iki išvažiuojant nebuvo aišku ar aplamai važiuosiu.
ut-81-2 ut-81-3
Šalia piliakalnio tyvuliuoja gražus Gėlių ežeras. Krantai nuo tos pusės nepalankūs lankytojams. Teko tik mintyse pabraidyt, hi...
Tuom ši kelionė ir baigėsi, tuom ji ir kukli. Juk tik vienas kalnas apmindytas. Bet gerai ir tiek. Ačiū tiems kas sugaišo kažkiek laiko prie radijų. Keliavom dviese su žmona.
Iki sekančio karto!

Petras -LY2KM

Last Updated on Tuesday, 09 August 2011 09:09