Home Vytautas Magnus Trophy VMT 2016 VMT 2016 nugalėtojai
Photo moments
slide0020_image031.jpg
VMU RC
MAIN menu
VMU RC support projects
Banner
Lietuvos Flora ir Fauna
Banner
Lietuvos piliakalnių diplomas
VDU RK Sponsors
Banner
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
VMT 2016 nugalėtojai
Written by Augis (LY4K)   
Friday, 26 February 2016 00:00

VYTAUTAS  MAGNUS TROPHY 2016

Apdovanojimai (Awards)

Vieno operatoriaus įskaita  (Single Op category)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY2SA

Vidmantas Andriuškevičius

Trophy, diplomas

VDU RK

2

LY5O

Bronius Sriubas

Diplomas

VDU RK

3

LY6A

Rimas Baltušis

Diplomas

VDU RK

Komandų įskaita (Multi Op category)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY3V

Ričardas Strolia (LY2FN),
Vytautas Kunigauskas (LY2NY)

Trophy,  diplomas

VDU RK

2

EW2WW

Kostinevich Ruslan (EU2TT),

Valera Pravilov (EW2EO)

Diplomas

VDU RK

3

SP9KJU

Hubert (SP9MDY),

Micha (SP9-31048)

Diplomas

VDU RK

Stebėtojų įskaita  (SWL category)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LYC-59

Milda

Diplomas

VDU RK

Klubų įskaita  (Club winner)

Vieta

Klubas

Dalyviai

Apdovanojimas

Steigėjas

1

VDU RK

LY1CE,LY2AJ, LY2F, LY2FU, LY2KM, LY2MM, LY3RQ, LY3TW, LY3UV, LY3V, LY3VR, LY4K, LY5CB, LY5O, LY5T, LY7M

Trophy, diplomas

VDU RK

2

KTU RK

LY1CO, LY1CR, LY1SR, LY2BKT,LY2DX, LY5AA, LY2ND, LY2OU, LY5I, LY6A

Diplomas

VDU RK

3

Hercas

LY2PBV, LY2SA

Diplomas

VDU RK

 

Geriausias rezultatas savo šalyje ( DXCC winner)

DXCC

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

Belarus

EU1AI

George F.Tsimbal

Diplomas

VDU RK

Belgium

ON5WL

Leon Welters

Diplomas

VDU RK

England

G4OGB

Les  Elliott

Diplomas

VDU RK

Estonia

ES4RX

Valery Kuznetsov

Diplomas

VDU RK

Germany

DL2SAX

Dr. Harald Gerlach

Diplomas

VDU RK

Kaliningrad reg.

RA2FB

Alexander Melnikov

Diplomas

VDU RK

Latvia

YL3GAO

Andris Millers

Diplomas

VDU RK

Poland

SP4Z

Wieslaw Kosinski

Diplomas

VDU RK

Russia

R1DX

Victor Maximenko

Diplomas

VDU RK

Slovenia

S51DX

Janez Celarc

Diplomas

VDU RK

 

 


Papildomi prizai

Už geriausią rezultatą  dalyvaujant tik 2m. bangų ruože (SOSB 2m)

Vieta

Šaukinys

Vardas, Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY3PEJ

Vaclovas Judeikis

Plaketė

LY3TW

Už geriausią rezultatą  dalyvaujant tik 80m. bangų ruože (SOSB 80m)*

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

2

LY6A

Rimas Baltušis

Plaketė

LY3W

Prizas įteikiamas antros vietos 80m diapazone laimėtojui, kadangi absoliutus varžybų nugalėtojas
parodė geriausią rezultatą ir 80 m. bangų ruože.


VDU RK nariui už tolimiausią ryšį  (VDU RK Max ODX)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY7M

Algirdas Uzdonas

Plaketė

LY5W

LY7M (KO25OL) – G4OGB (IO93NL) =1690 km.


Už geriausią rezultatą tarp užsieniečių (Best result in EU/DX)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

EU1AI

George F.Tsimbal

Plaketė

LY5O


Už geriausią rezultatą dirbant tik telefonu
(Best result single mode -PHONE)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY3UV

Aidas Janėnas

Plaketė

VDU RK

Už geriausią rezultatą  dirbant tik telegrafu (Best result single mode -CW)

Vieta

Šaukinys

Vardas Pavardė

Apdovanojimas

Steigėjas

1

LY2F

Arvydas Rimėnas

Plaketė

VDU RK


Lentelę sudarė Augustinas Liepuonis  / LY4K/


Last Updated on Monday, 29 February 2016 06:07