Home Vytautas Magnus Trophy VMT 2017 VMT 2017 nugalėtojai
Photo moments
ly2km-ly1sr-DSC_5893.jpg
VMU RC
MAIN menu
VMU RC support projects
Banner
Lietuvos Flora ir Fauna
Banner
Lietuvos piliakalnių diplomas
VDU RK Sponsors
Banner
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
VMT 2017 nugalėtojai
Written by Augis (LY4K)   
Wednesday, 21 June 2017 18:38

VYTAUTAS  MAGNUS TROPHY 2017

Apdovanojimai(Awards)

Vieno  operatoriaus įskaita  (Single Op category)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1 LY5O Bronius Sriubas Trophy, diplomas VDU RK
2 LY2SA Vidmantas Andriuškevičius Diplomas VDU RK
3 LY6A Rimantas Baltušis Diplomas VDU RK



Komandų  įskaita (Multi Op category)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1 EW2WW Valera Pravilov (EW2EO),    Kostinevich Ruslan (EU2TT) Trophy,  diplomas VDU RK
2 SP9KJU  SP9MDY-Hubert, SP9-31048-Michail Diplomas
3 -

Stebėtojų  įskaita  (SWL category)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1 SP4-208 Jozef Burdyn Diplomas VDU RK
2 -
3 -

Klubų  įskaita  (Club winner)

Vieta Klubas Dalyviai Apdovanojimas Steigėjas
1 VDU RK LY1CE, LY2BAG, LY2F, LY2FN, LY2KM, LY3IV, LY3RQ, LY3TW, LY3UV, LY3VR, LY4K, LY4MA, LY5CB, LY5O, LY5T, LY7M Trophy, diplomas VDU RK
2 KTU RK LY1CO,LY1SR, LY2DX, LY2OU, LY3B, LY3BRA, LY4O, LY4T, LY5AA, LY5OO,LY5TT, LY6A Diplomas VDU RK
3 Švyturio RK LY1CT, LY2CX, LY2HM, LY2ON Diplomas VDU RK

Geriausias  rezultatas savo šalyje ( DXCC winner)

DXCC Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
Belarus EU1AI George Tsimbal Diplomas VDU RK
Belgium ON5WL Leon Welters Diplomas VDU RK
England M0UNN Šarūnas Jukna Diplomas VDU RK
Kaliningrad reg. RA2FB Alexander Melnikov Diplomas VDU RK
Latvia YL2CV Vladimir Gontarik Diplomas VDU RK
Russia UA3LID Alexander A. Panov Diplomas VDU RK
Norway LB1AH Irmantas Butkevičius Diplomas VDU RK
Sweden SE4E Lars Dahlgren Diplomas VDU RK


Papildomiprizai

Už geriausią  rezultatą  dalyvaujant tik 2m.bangų ruože (SOSB 2m)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1-2 LY1CO Gražvydas Šadzevičius Plaketė LY3TW
1-2 LY3BRA Audrius Plaketė LY3TW

Už geriausią  rezultatą  dalyvaujant tik 80m.bangų ruože (SOSB 80m)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
2 LY2SA Vidmantas Andriuškevičius Plaketė LY3W



VDU RK nariui už tolimiausią ryšį  (VDU RK Max ODX)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1-2  LY7M Algirdas Uzdonas Plaketė LY5W
1-2 M0UNN Šarūnas Jukna Plaketė LY5W

LY7M (KO25OL) – M0UNN (IO83QN) =1797 km.


Už geriausią rezultatą tarp užsieniečių (Best result in EU/DX)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė Apdovanojimas Steigėjas
1 EU1AI George Tsimbal Plaketė LY5O




Už geriausią rezultatą dirbant tik telefonu
(Best result single mode -PHONE)

Vieta Šaukinys   Vardas Pavardė          Apdovanojimas   Steigėjas
1 LY2OU Vytautas Urbonas Plaketė VDU RK




Už geriausią rezultatą  dirbant tik telegrafu
 (Best result single mode -CW)

Vieta Šaukinys Vardas Pavardė  Apdovanojimas Steigėjas
1 LY2F Arvydas Rimėnas Plaketė VDU RK



Lentelę sudarė Augustinas Liepuonis  / LY4K/

Last Updated on Wednesday, 21 June 2017 18:50