Home LY2KM HAM Radio
Foto akimirkos
VDU RK
Pagrindinis Meniu
VDU RK remia projektus
Reklaminis skydelis
Lietuvos Flora ir Fauna
Reklaminis skydelis
Lietuvos piliakalnių diplomas
Klubo Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
LY2KM HAM radio
Parašė Petras (LY2KM)   
Trečiadienis, 14 Spalis 2009 17:26

Susidomėjimas piliakalniais neblėsta jau keturi metai. Kasmet atsiranda vis naujų veidų, dalyvaujančių šioj programoje. O ir seniems dalyviams darosi vis sunkiau susigaudyti.

Kurie piliakalniai aktyvuoti, kada ir kieno, kurie dar neaplankyti visai - susiorentuoti padeda taip vadinamas "kmz" failas. Šį darbą pradėjo ir sėkmingai kurį laiką tvarkė Viktoras - LY1A. Vėliau, dėl per didelio savo užimtumo sutiko perleisti šį darbą man. Kol as pats domiuosi šia programa, mielai šį darbą tesiu ir toliau. Laukiu informacijos piliakalnių tema bei atsiliepimų. Tai ne Vito - LY2FE puslapio dubliavimas, o paparasčiausiai papildoma ir operatyvi informacija planuojantiems keliones į jus dominančius piliakalnius.

Kad pasinaudoti šia informacija - Jums reikia savo kompiuteryje suinstaliuoti "GOOGLE EARTH" programą. Parsisiuntus "kmz" failą jį atidaryti ir visa informacija apie piliakalnius "nutupia" automatiškai ant žemėlapio.

Naudokit į sveikatą, o keliaujantiems - naujų nepatirtų įspūdžių!

Prašome parsisiųsti paskutinį

 

 

 

arba galima ir taip pasižiūrėti, kur dar žaliuoja Lietuvoj- šalelėj mylimoj -  "nearti dirvonai" (dar neaktyvuoti piliakalniai):

 

 

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 02 Rugsėjis 2014 05:14