Home Klubo diplomai Diplomas "Kaunas" Diplomo "Kaunas" sąlygos
Diplomo "Kaunas" sąlygos
Pirmadienis, 28 Rugsėjis 2009 18:18

kauno_diplomas

Diplomo steigėjas – Vytauto Didžiojo Universiteto Radijo Klubas /VDU RK /.

Diplomas išduodamas už ryšius su 10 skirtingų Kauno miesto ir rajono radijo stočių.Ryšiai užskaitomi visuose licenzijuotuose dažnių ruožuose, visomis darbo rūšimis. Apribojimų pagal datą nėra. Ryšiai per retransliatorius neužskaitomi.Ryšys su klubine stotimi LY3V ex LY3VM, užskaitomas nepriklausomai nuo QTH.

Paraiška sudaroma, remiantis patvirtintais ryšiais QSL kortelėmis, e-QSL, LOTW, išteisėjautu varžybų
Vytautas  Magnus  Trophy  logu. Už kiekvienus papildomus 10 ryšių , išduodami lipdukai. Paskutinis - už 70  skirtingų stočių. Už 100 skirtingų stočių - plaketė  KAUNAS TROPHY.

Paraišką siųsti e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Diplomą galima gauti pasirinktinai dviem būdais:
        - elektroniniu  formatu / JPG  arba PDF / nemokamai
        - spausdintas variantas

Popierinės paraiškos taip pat priimamos adresu:
Petras Repčys, P.O.Box 1192, LT-44007 Kaunas.

Lietuvos radijo mėgėjams ryšys su Kauno miesto stotimis užskaitomas tik vieną kartą, nepriklausomai
nuo to, kokiu šaukiniu ji dirbo. Diplomo kaina – 5 EU,  lipduko – adresuotas vokas su pašto ženklu.

Diplomui  užskaitomi  ryšiai su  LY600W . Šaukinys buvo skirtas paminėti Kauno miesto savivaldos 600m.
sukaktį. Stotis dirbo 2008m. gegužės - birželio mėn.

* * * * * * * * * * * * *

Plakėtė  KAUNAS TROPHY  išduodama už ryšius su 100 skirtingų Kauno miesto bei rajono radijo stočių.

trophy

Paraiška pateikiama analogiškai, kaip ir baziniam diplomui.

* * * * * * * * * * * * *

Atnaujinta Trečiadienis, 31 Gruodis 2014 12:32