Home LY WPX Trophy Honor Roll "LY WPX Trophy Honor Roll" sąlygos
Parašė Saulius (LY5W)
Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011 15:15

LY_WPX_HR
LY WPX Trophy Honor Roll tai didelė plaketė, metalizuoto plastiko kraštais, apačioje gavėjo šaukinys, vardas ir pavardė, išdavimo data, numeris. (Dydis kaip 5BDXCC (230x305mm).Trofėjaus gavimo sąlygos: LY WPX Trophy Honor Roll išduodamas už QSO su LY stotimis. Visi QSO turi buti patvirtinti QSL kortelėmis, eQSL arba LoTW. QSO su skirtingais LY prefiksais per diapazonus. Užsiskaito visi naudojami diapazonai, tame tarpe WARC ir UTB.
Trophy yra išduodamas LY stotims už 100 taškų, EU stotims už 50 taškų, DX (ne EU) stotims už 30 taškų. Pvz.: prefiksas LY1 gali buti daugeliu diapazonų. t.y. (jeigu TB - maximum 9 diap. arba 9 taškai), ir t.t. PAPILDOMA sąlyga - LY stotims BUTINA turėti patvirtinimus ne mažiau, kaip su 20 skirtingų LY prefiksų. Europos stotims - 10 skirtingų prefiksų, DX (ne EU) - 5 skirtingi prefiksai.
LY stotims, kurios praeityje naudojo spec. prefiksą yra užskaitomi QSO (tik CFM) tuo prefiksu, kaip aktyvatoriams.
Užsiskaito visi CFM QSO bet kada (neužsiskaito EZ2, U2, UK, UP, RP).
Trophy kaina 50 eurų arba 55 IRC kuponai.
Paraiškas ir apmokėjimą siusti adresu: p/d 1081, Kaunas, LT-49005. Geriausiai elektroniniu paštu: ly5w.sam(eta)gmail.com
Pageidaujantiems mokėti pavedimu per banką pranešiu sąskaita e-mail'u.
Paraiškoje nurodyti savo šaukinį, vardą ir pavardę. QSO duomenis: CALL, data, laikas (GMT), diapazonas, Moda, patvirtinimą(QSL, eQSL, LoTW).
QSL kortelių įrodančių QSO patvirtinimą siusti nereikia, jeigu bus abejonių, tada Trophy steigėjas gali pareikalauti atsiusti patvirtinimą.

Rules:
Work LY prefixes on all bands (HF or VHF) and using all modes to earn this handsome plaque. SWL OK. You must have confirmation by regular QSL, eQSL or LOTW.
Requirements:
LY station's need 100 points with 20 different LY prefixes ,European stations need 50 points with 10 different LY prefixes,DX stations need 30 points with 5 different LY ptrefixes.
For example: You work station LY5W on 9 bands which equals 9 points. If you then work another LY prefix on 2 bands, you now have 11 points towards the award.  Only LY prefixes count for the award, not EZ2, U2, UP, UK, RP. All contacts must be confirmed. Sponsor reserves the right to ask for the cards for any contact. Send GCR list and fee 50€,or 55 IRC. Send application to Saulius Zalnerauskas LY5W, P.O. Box 1081, Kaunas, LT-49005 Lithuania. Who want to pay by bank, may ask me by e-mail all detail's.
Plaque size like 5BDXCC (230x305mm).
E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Atnaujinta Pirmadienis, 17 Rugpjūtis 2015 11:56