Home LY2KM ekspedicijos Dungeriukai TA-50
Foto akimirkos
VDU RK
Pagrindinis Meniu
VDU RK remia projektus
Reklaminis skydelis
Lietuvos Flora ir Fauna
Reklaminis skydelis
Lietuvos piliakalnių diplomas
Klubo Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
Dungeriukai TA-50
Parašė Petras (LY2KM)   
Trečiadienis, 16 Gruodis 2009 14:23
Kelionės tikslas - Šilalė. Pakeliui, Tauragės raj, miškuose yra trys ežerai. Norėjosi išsiaiškinti jų privažiavimo galimybes. Deja. Visi trys pasiekiami tik pėsčiom, per miška ir priedo 200-300m nuo kelio.Tokios egzotikos buvo atsisakyta. Užsukau į Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkciją. Maniau čia surasti daugiau man palankios informacijos tuo klausimu. Tokiu metų laiku direkcija tuščia. Taigi šių ežerų klausimas nusikelia ateičiai.
 
Sekantis tikslas -  Dungeriukų  piliakalnis, TA-50, KO15EM. Pasiekiamas gana lengvai per Varsėdžius. Lengvumas dingsta , kai lieka maždaug 200m. iki jo. Keliukas, vedantis į piliakalnį išdramblotas vietinio traktoristo. Arba eit pėsčiom, arba rizikuot per pieva. Renkames antrą variantą. Rizika pasiteisina. Piliakalnis apaugęs medžiais ir krūmais. Laimei dabar nėra nei lapų nei žolės. Žodziu šabakštynas pakankamai retas. Su visa manta ir iš karto užsiropščiam i viršų. Piliakalnis nėra aukštas ir salyginai nestačiais šlaitais. Dipolį pakelt nebuvo lengva ir jisai gavosi neaiškios formos, nes keliose vietose kliuvo už šakų. Žodžiu iš dipolio gavosi koks tai zigzagas. Malonu, kad kolegos mane girdėjo ir su tokia.
                                                                        
Dungeriukai iš arti
   
Darbo vieta pagal prietaisą.
 
 Darbo vieta realiai.
 
Dungeriukų  piliakalnis nuo automagistralės.
 
Baigus darbą čia, parūpo dar iki ežero. Tam reikejo pasiekti automagistralę. Pasiekt tai pasiekėm, bet atsimušėm į tvorą. Žr. paskutinę nuotrauką. Teko planus atidėti sekanciai dienai.
 
Sekmadienį , apie devintą kaip ir žadėjau jau buvau prie Požerės ežero, netoli Upynos, JU-011, KO15FL.
Privažiuot  pavyko be vargo. Pristatyta lentų su grasinanciais užrašais. Tipo ten neik, ten negalima ir pan. Po teisybei tai mes ten ir nelindom.
 
 

kata 030

 
  

kata 029

 
Tik išvažiuodamas pastebėjau užrašą griežtai draudžiantį žvejoti. Reiškia čia užsiimama žuvininkyste. Manau mano bangos žuvims nepakenkė.
 
Toks šios kelionės laimikis. Po teisybei buvo tikėtasi daugiau. 
Dėkingas, kas paskaitė iki galo.
 
Petras - LY2KM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atnaujinta Antradienis, 22 Gruodis 2009 11:41