Home LY2KM ekspedicijos Nevykusi kelionė
Nevykusi kelionė
Šeštadienis, 26 Birželis 2010 12:51

Orai paskutiniu metu nelepina keliautojų, bet kai labai norisi...  Prognozės nieko blogo nežadėjo, todėl ir buvo susiruošta. Planuose MA-19, MA-18 ir MA-13. Prieš penketą metų čia lankėsi  LY2HT.

Šukių piliakalnis pasiekiamas nesunkiai. Keliukas iki jo gana padorus, tik gale stipriai apžėlęs. Žolė šiuo metu gana aukšta. Piliakalnį ženklinanti lenta gana originali. Tokių meno kurinių retai kur pamatysi.

ma-19 ma-19-1

Prie Misviečių piliakalnio MA-18 prieiti nepavyko. Maždaug 300m. būtų tekę klampot per kviečių lauką. Neleido sąžinė. Teks čia apsilankyt kai bus nuimtas derlius.

Prie Virbalio piliakalnio MA-13 irgi prisibrauti nepavyko. Vienintelis keliukas pamiške išdramblotas traktorių ir pilnomis vėžėmis vandens. Ir tokio džiaugsmo maždaug du kilometrai. Pėsčiom eiti tokį kelią su manta irgi noro nebebuvo. Šalia to keliuko gyvenanti moteriškė paaiškino, kad neseniai kažkas važiavo, bet be traktoriaus pagalbos negrįžo. Reikės laukti sausesnių orų.

Ir pabaigai belieka pridurti, kad tai buvo labiausiai nenusisekusi mano kelionė. Nuvažiuoti bendroj sumoj 220km. ir aktyvuoti tik vieną piliakalnį iš trijų - tai nėra žodžių.
Bet vis vien sakau iki sekančio karto, nes atostogos tik prasideda.

Petras - LY2KM

Atnaujinta Šeštadienis, 26 Birželis 2010 13:20