Home Renginiai
Foto akimirkos
VDU RK
Pagrindinis Meniu
VDU RK remia projektus
Reklaminis skydelis
Lietuvos Flora ir Fauna
Reklaminis skydelis
Lietuvos piliakalnių diplomas
Klubo Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Vytauto Didžiojo Universitetas
Flag Counter
Free counters!
VDU RK Renginiai
 • LY sąskrydžiai   ( 2 Straipsniai )

  VDU radijo klubas kartu su Kauno krašto radijo mėgėjais yra pagrindiniai kelių Lietuvos radijo mėgėjų sąskrydžių organizatoriai

 • VDU RK Sąskrydžiai   ( 6 Straipsniai )

  VDU RK hamfestas

  VDU RK organizuoja savo hamfestą kiekvienų metų pirmajį Liepos savaitgalį.
  Tiksli vieta ir laikas parenkami klubo narių susirinkime.
 • VDU RK Laureatai   ( 13 Straipsniai )
  VDU RK Laureatas

  PRETENDENTAI Į VDU RK APDOVANOJIMĄ.

  Apdovanojimo laureatai nebūtinai turi būti VDU RK nariai, licenzijuoti radijo mėgėjai ar Lietuvos piliečiai. Vienintelis kriterijus - kandidatus į Laureato nominaciją turi pasiūlyti VDU RK nariai, nurodant jo nuopelnus, o VDU RK Valdyba išrenka pati Laureatą. Tam pačiam asmeniui apdovanojimas įteikiamas tik vieną kartą. Apdovanojimo komiteto vaidmenį atlieka VDU RK valdyba. Dėl tos priežasties VDU RK valdybos narys negali būti pretendentas į apdovanojimą.

  NOMINACIJŲ PATEIKIMAS.

  Kandidatą į laureatus gali siūlyti kiekvienas VDU RK narys ar jų grupė. Nominacijos priimamos raštu ištisus metus iki VDU RK valdybos posėdžio, kuris vyksta prieš mėnesį iki Visuotinio Narių Susirinkimo datos. Nominacijoje turi būti nurodyti pretendento nuopelnai.VDU RK valdyba paskutiniame posėdyje prieš Visuotinį Narių Susirinkimą balsavimo būdu išrenka laureatą. Apdovanojimas tais metais neskiriamas, jei:

  a) negauta nominacijų;

  b) valdyba nepritaria nei vienai nominacijai;

  c) valdybai nepavyksta priimti sprendimo.

  Iškeltų kandidatų sąrašas viešai neskelbiamas nei prieš apdovanojimą, nei po jo. Nelaimėjęs apdovanojimo kandidatas nepatenka automatiškai į kitų metų kandidatų sąrašą - jo nominacija teikiama iš naujo.

  APDOVANOJIMŲ ĮTEIKIMAS.

  Apdovanojimas įteikiamas VDU RK Visuotinio Narių Suvažiavimo metu. Kartu su juo iteikiamas ir diplomas, kuriame pazymeti laureato nuopelnai VDU RK ar Lietuvos radijo megeju veiklai ar kiti nuopelnai.

  VDU RK Valdyba