Home Varžybų programos N1MM savybės Ar gerai pažįstate N1MM programą
Ar gerai pažįstate N1MM programą
Parašė Vytenis (LY2KZ)
Ketvirtadienis, 18 Lapkritis 2010 17:44

Ar gerai pažįstate savo mėgiamą N1MM varžybų programą? Jūs dirbate daugiadiapazonėje įskaitoje, šaukėte CQ, reikia pereiti susirinkti daugiklius. Kur jų ieškosite? Band Map‘e? Taip? Ne. Atsakymas neteisingas. N1MM BandMp‘e net ne visada matysite pilną diapazoną. Jis nelabai skirtas susirinkti daugikliams. Jūs padarėte viename diapazone daugiklį, norite pasikviesti jį į kitus diapazonus. Ką darysite? Kuriame konkrečiai diapazone jo reikia? „Multipliers“ langas? Taip? Ne. Atsakymas vėl neteisingas. Iki atsidarysite didžiulį „Multiplier“ langą, DX‘as jau bus padares penketą QSO. N1MM šiems tikslams turi vieną labai įdomų ir mano akimis žiūrint, naudingą įrankį. Jis vadinasi „Available“. Didžiausią efektą jis duoda dirbant su DX klasteriu. Žemiau surašiau šio lango paaiškinimus. Pasigilinkime kas yra kas.

available

Jums telieka teisingai interpretuoti pateiktą informaciją. Pavyzdžiui, skaičiai 2/32 dešinėje pusėje galima interpretuoti taip: diapazonas plačiai atviras, bet naujų stočių viso labo yra tik dvi. Dar jums reikia teisingai pasirinkti taktiką ir žinoma, neužmiršti, kad visos šios priemonės konteste yra tik pagalbinės.

Atnaujinta Antradienis, 23 Lapkritis 2010 20:10